Aktualności

2017.01.14 Seminarium Krav Maga GROUND FIGHT208-01-2017

Ze względu na duże zainteresowanie pierwszą częścią seminarium w parterze - powtarzamy szkolenie!
A jako, że żaden prowadzony przez nas trening nigdy nie wygląda tak samo - zapraszamy również osoby będące na części pierwszej.

Walka parterze jest niezwykle wymagającym tematem. Kwestia „czucia” i doświadczenia odgrywa kluczową rolę w powodzeniu obrony i ataku „blisko ziemi”.

Kontekst wielu agresorów oraz noża, który może być użyty podczas walki dodatkowo komplikuje temat i sprawia, że kontynuowanie walki w parterze może bezpośrednio zagrażać zdrowiu i życiu.

14 stycznia organizujemy czterogodzinny trening, na którym przybliżymy i rozwiniemy najważniejsze elementy samoobrony i walki w parterze. Tematy poruszane będą w kontekście walki sportowej jak i czystej samoobrony (Krav Maga). Zajęcia będą obejmować będą trzy główne zagadnienia:

rzuty i obalenia
kontrola w parterze (duszenia i dźwignie)
uderzanie w parterze
Każdy z nich wymaga wielogodzinnych treningów. My postaramy się Wam to skrócić i nauczyć najważniejszych elementów. Zbudujemy Wasze doświadczenie i opanowanie w parterze – będziecie wiedzieć czego można się spodziewać, na co trzeba uważać, w jaki sposób obrócić broń „graplerów” przeciwko nim samym…

CZAS i MIEJSCE:

14.01.2017, godz. 13.30-17.30; SP10 ul. Stawowa 6, Katowice

KOSZT:

100zł/osobę. Dla pierwszych 50 członków klubu – zniżka 40%, na podstawie kodu rabatowego wysłanego e-mailem)

BILETY:

Obowiązuje ścisły limit miejsc do 46 osób.
Karnet na seminarium można zakupić i opłacić przez STREFĘ KLIENTA.

Karnety dostępne na:
https://sagot-tarnowskiegory.cms.efitness.com.pl/kup-karnet

Wróć do listy