Kalendarz zajęć

Kalendarz zajęć w klubie SAGOT: Krav Maga dla dorosłych, Krav Maga KIDS dla dzieci i młodzieży.

Zajęcia możesz sortować wg miasta, które Cię interesuje ("Typ zajęć"), a także wg instruktora prowadzącego zajęcia.

Kliknij na interesujące Cię zajęcia - wyświetli się ich opis oraz (ewentualna) możliwość rezerwacji miejsca.

 
 


 
Wyczyść filtry »
« Styczeń »
« 18 do 24-01-2021 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:30
45 min

KM JUNIOR 11-14 Zabrze zaawansowana

Mateusz Zajączkowski

45 min

KM JUNIOR 11-14 Zabrze początkująca

Mateusz Zajączkowski

45 min

KM JUNIOR 11-14 Zabrze zaawansowana

Mateusz Zajączkowski

45 min

KM JUNIOR 11-14 Zabrze początkująca

Mateusz Zajączkowski

     
17:00
45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Rybnik

45 min

KM JUNIOR 11-14 Sosnowiec

Janek Szczotka

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Rybnik

45 min

KM JUNIOR 11-14 Sosnowiec

Janek Szczotka

     
45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Sosnowiec

Antoni Kubera

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Tychy

Adrian Filip

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Sosnowiec

Antoni Kubera

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Tychy

Adrian Filip

17:30
45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Zabrze zaawansowana

Mateusz Zajączkowski

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Zabrze początkująca

Mateusz Zajączkowski

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Zabrze zaawansowana

Mateusz Zajączkowski

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Zabrze początkująca

Mateusz Zajączkowski

     
17:45
45 min

KM JUNIOR 11-15 Rybnik

 
45 min

KM JUNIOR 11-15 Rybnik

       
18:00
75 min

Początkująca Sosnowiec P0 - P1

Adrian Filip

75 min

KM TEENAGERS 15-18 Sosnowiec

Janek Szczotka

75 min

Początkująca Sosnowiec P0 - P1

Adrian Filip

75 min

KM TEENAGERS 15-18 Sosnowiec

Janek Szczotka

     
 
75 min

Podstawowa Tychy P0-P1

Adrian Filip

 
75 min

Podstawowa Tychy P0-P1

Adrian Filip

18:30
60 min

KM TEENAGERS 15-18 Zabrze

Mateusz Zajączkowski

75 min

Początkująca Zabrze P0-P1

Mateusz

60 min

KM TEENAGERS 15-18 Zabrze

Mateusz Zajączkowski

75 min

Początkująca Zabrze P0-P1

Mateusz

     
75 min

Początkująca Rybnik P0-P1

Michał Rataj

 
75 min

Początkująca Rybnik P0-P1

Michał Rataj

 
19:30
75 min

Zaawansowana Sosnowiec P4-G4

Adrian Filip

75 min

Średniozaawansowana Sosnowiec P2-P3

Janek Szczotka

75 min

Zaawansowana Sosnowiec P4-G4

Adrian Filip

75 min

Średniozaawansowana Sosnowiec P2-P3

Janek Szczotka

     
 
75 min

Zaawansowana Tychy P2-G4

Adrian Filip

 
75 min

Zaawansowana Tychy P2-G4

Adrian Filip

19:45
75 min

Średniozaawansowana Zabrze P2-G3

Mateusz

 
75 min

Średniozaawansowana Zabrze P2-G3

Mateusz

       
75 min

Zaawansowana Rybnik P2-G4

Michał Rataj

75 min

Zaawansowana Rybnik P2-G4

Michał Rataj

← →