Kalendarz zajęć

Kalendarz zajęć w klubie SAGOT: Krav Maga, Kettlebell, Krav Maga KIDS, BPU, Joga, Trening obwodowy, ProPump, Zdrowy Kręgosłup i wiele innych.

Zajęcia możesz sortować wg miasta, które Cię interesuje ("Typ zajęć"), a także wg instruktora prowadzącego zajęcia.

Kliknij na interesujące Cię zajęcia - wyświetli się ich opis oraz (ewentualna) możliwość rezerwacji miejsca.

❗️NOWY DOJAZD DO KLUBU❗️

🚧 Drodzy Klubowicze, jak być może niektórzy z Was już zauważyli - ze względu na zmianę organizacji ruchu drogowego (związaną z pracami budowlanymi) w okolicy naszego klubu, zmienia się sposób dojazdu do naszego parkingu 🅿️.

Parking jest cały czas czynny, lecz dojazd jest dostępny od strony sklepu Supersam. Skręcamy z ulicy Skargi zaraz PRZED SUPERSAMEM w prawo, jedziemy do końca drogi i przed budką z warzywami i owocami skręcamy w prawo podjeżdżając pod szlaban parkingu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z klubem. Jeśli przyjeżdżacie do nas na zajęcia, prosimy o wyjechanie kilka minut wcześniej niż zwykle 🙂

Przepraszamy za utrudnienia i z góry dziękujemy za wyrozumiałość!

Wyczyść filtry »
« Marzec »
« 25 do 31-03-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
55 min

WAKE UP !

Karina Jany

55 min

SHAPE

Natalia Rusinowska

55 min

WAKE UP !

Mirela Nowicka

55 min

SHAPE

Natalia Rusinowska

55 min

WAKE UP !

Natalia Rusinowska

   
 
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magda Berger

 
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magda Berger

 
09:30          
85 min

JOGA

Zbigniew Oracz

 
10:00  
55 min

FIT MAMA

Magda Berger

 
55 min

FIT MAMA

Magda Berger

     
16:00
55 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Daria Nędza-Strabawa

55 min

KM JUNIOR 11-15 Tychy

Adrian Filip

55 min

FULL BODY WORKOUT

Natalia Rusinowska

55 min

KM JUNIOR 11-15 Tychy

Adrian Filip

55 min

STRETCHING

Karina Jany

   
 
55 min

TRENING OBWODOWY

Łukasz Jankowski

 
55 min

TRENING OBWODOWY

Natalia Rusinowska

55 min

ZGRABNA PUPA

Natalia Rusinowska

16:15
45 min

KM JUNIOR 11-14 Katowice początkująca

Przemek Warzecha

45 min

KM JUNIOR 11-14 Katowice zaawansowana

Przemek Warzecha

45 min

KM JUNIOR 11-14 Katowice początkująca

Przemek Warzecha

45 min

KM JUNIOR 11-14 Katowice zaawansowana

Przemek Warzecha

     
16:30
55 min

KM JUNIOR 11-15 Tarnów

Piotr Dziedzic

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magda Krawiec

85 min

JOGA

Leszek Ślizankiewicz

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Leszek Ślizankiewicz

     
   
55 min

KM JUNIOR 11-15 Tarnów

Piotr Dziedzic

 
16:45
55 min

KM JUNIOR 11-15 Sosnowiec

Radek Klimek

Duża sala

 
55 min

KM JUNIOR 11-15 Sosnowiec

Radek Klimek

Duża sala

       
17:00
55 min

KM JUNIOR 11-15 Zabrze

Mateusz Zajączkowski

55 min

INTERWAŁ

Łukasz Jankowski

55 min

KM JUNIOR 11-15 Zabrze

Mateusz Zajączkowski

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Tychy

Adrian Filip

55 min

FULL BODY WORKOUT

Natalia Rusinowska

   
45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Katowice początkująca

Przemek Warzecha

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Tychy

Adrian Filip

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Katowice początkująca

Przemek Warzecha

45 min

KM KIDS 5-7 Katowice zaawansowana

Przemek Warzecha

55 min

TRX

Kasia Szczepańska

45 min

KM KIDS 5-7 Żory

Michał Grzonka

45 min

KM KIDS 5-7 Katowice zaawansowana

Przemek Warzecha

45 min

KM KIDS 5-7 Żory

Michał Grzonka

55 min

SZTANGI

Natalia Rusinowska

 
55 min

PILATES

Agata Wasong

     
17:30
45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Tarnów

Piotr Dziedzic

60 min

Kettlebell

Asia Gajewska

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Tarnów

Piotr Dziedzic

60 min

Kettlebell

Asia Gajewska

     
17:40
45 min

KM KIDS 5-7 Sosnowiec

Radek Klimek

 
45 min

KM KIDS 5-7 Sosnowiec

Radek Klimek

       
17:45  
45 min

KM YOUNG 8-10 Katowice zaawansowana

Przemek Warzecha

 
45 min

KM YOUNG 8-10 Katowice zaawansowana

Przemek Warzecha

     
18:00
85 min

JOGA

Leszek Ślizankiewicz

90 min

Początkująca Mysłowice

55 min

Kettlebell

Michał Potucha

Mała sala

90 min

Początkująca Mysłowice

55 min

ZUMBA

Kasia Gach

   
45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Zabrze

Mateusz Zajączkowski

90 min

Początkująca Żory

Michał Grzonka

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Zabrze

Mateusz Zajączkowski

90 min

Początkująca Żory

Michał Grzonka

 
45 min

KM YOUNG 7-10 Żory

Michał Grzonka

90 min

Średniozaawansowana > P1 Katowice

Michał Sog

45 min

KM YOUNG 7-10 Żory

Michał Grzonka

90 min

Średniozaawansowana > P1 Katowice

Michał Sog

90 min

Początkująca Jaworzno

Michał Tereszkiewicz

90 min

Średniozaawansowana Rybnik

Michał Tereszkiewicz

90 min

Początkująca Jaworzno

Michał Tereszkiewicz

90 min

Średniozaawansowana Rybnik

Michał Tereszkiewicz

90 min

Początkująca Rybnik

Michał Rataj

 
90 min

Początkująca Rybnik

Michał Rataj

 
90 min

Średniozaawansowana Sosnowiec

Adrian Filip

90 min

Średniozaawansowana Sosnowiec

Adrian Filip

18:15
90 min

Początkująca (P0) Katowice

 
90 min

Początkująca (P0) Katowice

       
18:30
45 min

KM YOUNG 8-10 Sosnowiec

Radek Klimek

75 min

KM TEENAGERS 15-17 Katowice początkująca

Przemek Warzecha

45 min

KM YOUNG 8-10 Sosnowiec

Radek Klimek

85 min

JOGA

Leszek Ślizankiewicz

Mata

     
90 min

Początkująca Chorzów

Przemek Warzecha

90 min

Początkująca Sosnowiec

Tomasz Bandura

90 min

Początkująca Chorzów

Przemek Warzecha

75 min

KM TEENAGERS 15-17 Katowice początkująca

Przemek Warzecha

90 min

Początkująca Tarnów

Piotr Dziedzic

90 min

Początkująca Tychy

Adrian Filip

90 min

Początkująca Tarnów

Piotr Dziedzic

90 min

Początkująca Sosnowiec

Tomasz Bandura

90 min

Początkująca Zabrze

Roman Piotrowski

90 min

Średniozaawansowana Zabrze

Roman Piotrowski

90 min

Początkująca Zabrze

Roman Piotrowski

90 min

Początkująca Tychy

Adrian Filip

90 min

Średniozaawansowana > P2 Katowice

Michał Sog

 
90 min

Średniozaawansowana > P2 Katowice

Michał Sog

90 min

Średniozaawansowana Zabrze

Roman Piotrowski

19:30
55 min

Kettlebell

Michał Potucha

90 min

Średniozaawansowana > P2 Katowice

Michał Sog

90 min

Średniozawaansowana Jaworzno

Michał Tereszkiewicz

90 min

Średniozaawansowana > P2 Katowice

Michał Sog

     
90 min

Zaawansowana Sosnowiec

Adrian Filip

90 min

Średniozaawansowana Mysłowice

90 min

Zaawansowana Sosnowiec

Adrian Filip

90 min

Średniozaawansowana Mysłowice

 
90 min

Średniozaawansowana Żory

Michał Grzonka

 
90 min

Średniozaawansowana Żory

Michał Grzonka

90 min

Zaawansowana Rybnik

Michał Tereszkiewicz

90 min

Zaawansowana Rybnik

Michał Tereszkiewicz

20:00
90 min

Średniozaawansowana > P4 Katowice

Radek Klimek

90 min

Średniozaawansowana > P1 Katowice

Piotr Kopernok

Mata

90 min

Średniozaawansowana > P4 Katowice

Radek Klimek

90 min

Średniozaawansowana > P1 Katowice

Piotr Kopernok

Mata

     
90 min

Średniozaawansowana Chorzów

Przemek Warzecha

90 min

Średniozaawansowana Tychy

Adrian Filip

90 min

Średniozaawansowana Chorzów

Przemek Warzecha

90 min

Średniozaawansowana Tychy

Adrian Filip

90 min

Średniozawaansowana Jaworzno

Michał Tereszkiewicz

90 min

Zaawansowana Zabrze

Roman Piotrowski

90 min

Średniozawaansowana Tarnów

Piotr Dziedzic

90 min

Zaawansowana Zabrze

Roman Piotrowski

90 min

Średniozawaansowana Tarnów

Piotr Dziedzic

 
90 min

Zaawansowana P-5 i wyżej Katowice

Michał Sog

Mata

 
90 min

Zaawansowana P-5 i wyżej Katowice

Michał Sog

Mata

 
← →