Grafik zajęć

Kalendarz zajęć w klubie SAGOT: Krav Maga dla dorosłych, Krav Maga KIDS dla dzieci i młodzieży.

Zajęcia możesz sortować wg miasta, które Cię interesuje ("Typ zajęć"), a także wg instruktora prowadzącego zajęcia.

Kliknij na interesujące Cię zajęcia - wyświetli się ich opis oraz (ewentualna) możliwość rezerwacji miejsca.

 
 


 
Wyczyść filtry »
« Maj »
« 23 do 29-05-2022 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:30
45 min

KM JUNIOR 11-14 Katowice zaawansowana

45 min

KM JUNIOR 11-14 Katowice początkująca

Magda

45 min

KM JUNIOR 11-14 Katowice zaawansowana

45 min

KM JUNIOR 11-14 Katowice początkująca

Magda

     
45 min

KM JUNIOR 11-14 Rybnik

45 min

KM JUNIOR 11-14 Zabrze zaawansowana

45 min

KM JUNIOR 11-14 Rybnik

45 min

KM JUNIOR 11-14 Zabrze zaawansowana

45 min

KM JUNIOR 11-14 Zabrze początkująca

45 min

KM JUNIOR 11-15 Sosnowiec zaawansowana

Janek Szczotka

45 min

KM JUNIOR 11-14 Zabrze początkująca

45 min

KM JUNIOR 11-15 Sosnowiec zaawansowana

Janek Szczotka

45 min

KM JUNIOR 11-15 Sosnowiec początkująca

Antoni Kubera

45 min

KM JUNIOR 11-15 Tychy

Ewa Czarnecka

45 min

KM JUNIOR 11-15 Sosnowiec początkująca

Antoni Kubera

45 min

KM JUNIOR 11-15 Tychy

Ewa Czarnecka

45 min

KM JUNIOR 11-15 Tarnów

Piotr Dziedzic

 
45 min

KM JUNIOR 11-15 Tarnów

Piotr Dziedzic

 
17:15
45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Katowice zaawansowana

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Katowice początkująca

Magda

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Katowice zaawansowana

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Katowice początkująca

Magda

     
45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Rybnik

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Sosnowiec początkująca

Janek Szczotka

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Rybnik

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Sosnowiec początkująca

Janek Szczotka

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Sosnowiec zaawansowana

Antoni Kubera

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Tychy zaawansowana

Ewa Czarnecka

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Sosnowiec zaawansowana

Antoni Kubera

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Tychy zaawansowana

Ewa Czarnecka

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Tychy początkująca

Kirstein Sławomir

 
45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Tychy początkująca

Kirstein Sławomir

 
45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Zabrze początkująca

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Zabrze początkuj��ca

17:30
45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Tarnów

Piotr Dziedzic

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Zabrze zaawansowana

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Tarnów

Piotr Dziedzic

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Zabrze zaawansowana

     
18:00
60 min

KM TEENAGERS 15-18 Katowice

Michał Sog

60 min

KM TEENAGERS 15-18 Sosnowiec

Janek Szczotka

60 min

KM TEENAGERS 15-18 Katowice

60 min

KM TEENAGERS 15-18 Sosnowiec

Janek Szczotka

     
60 min

KM TEENAGERS 15-18 Zabrze

Mateusz Zajączkowski

75 min

Początkująca Katowice

Karolina Nawój

60 min

KM TEENAGERS 15-18 Zabrze

Mateusz Zajączkowski

75 min

Początkująca Katowice

Karolina Nawój

75 min

Podstawowa Tychy P0-P1

Maciej Dąbrowski

 
75 min

Podstawowa Tychy P0-P1

Maciej Dąbrowski

 
75 min

Średniozaawansowana Sosnowiec P1

Tomasz Bandura

75 min

Średniozaawansowana Sosnowiec P1

Tomasz Bandura

18:15
75 min

Początkująca Rybnik P0-P1

Michał Rataj

75 min

Średniozaawansowana Tychy P2

Adrian Filip

75 min

Początkująca Rybnik P0-P1

Michał Rataj

75 min

Średniozaawansowana Tychy P2

Adrian Filip

     
18:30
75 min

Początkująca Tarnów P0-P1

Piotr Dziedzic

75 min

Średniozaawansowana Zabrze P1-P2

Mateusz

75 min

Początkująca Tarnów P0-P1

Piotr Dziedzic

75 min

Średniozaawansowana Zabrze P1-P2

Mateusz

     
19:00
75 min

Początkująca Zabrze

Mateusz

75 min

Początkująca Sosnowiec

Maciej Dąbrowski

75 min

Początkująca Zabrze

Mateusz

75 min

Początkująca Sosnowiec

Maciej Dąbrowski

     
19:15
75 min

Średniozaawansowana Katowice P2

Michał Sog

75 min

Średniozaawansowana Katowice P1

Karolina Nawój

75 min

Średniozaawansowana Katowice P2

Michał Sog

75 min

Średniozaawansowana Katowice P1

Karolina Nawój

     
75 min

Średniozaawansowana Sosnowiec P3

Adrian Filip

 
75 min

Średniozaawansowana Sosnowiec P3

Adrian Filip

 
19:30
75 min

Zaawansowana Rybnik P2-G4

Michał Rataj

75 min

Zaawansowana Tychy >P3

Adrian Filip

75 min

Zaawansowana Rybnik P2-G4

Michał Rataj

75 min

Zaawansowana Tychy >P3

Adrian Filip

     
20:00
75 min

Zaawansowana Tarnów P2-G4

Piotr Dziedzic

 
75 min

Zaawansowana Tarnów P2-G4

Piotr Dziedzic

       
20:15
75 min

Zaawansowana Zabrze P3-G4

Mateusz Zajączkowski

75 min

Średniozaawansowana Sosnowiec P2

Maciej Dąbrowski

75 min

Zaawansowana Zabrze P3-G4

Mateusz Zajączkowski

75 min

Średniozaawansowana Sosnowiec P2

Maciej Dąbrowski

     
20:30
75 min

Zaawansowana Katowice (P4-G4)

Michał Sog

75 min

Średniozaawansowana Katowice P3

Karolina Nawój

75 min

Zaawansowana Katowice (P4-G4)

Michał Sog

75 min

Średniozaawansowana Katowice P3

Karolina Nawój

     
← →