Kalendarz zajęć

Kalendarz zajęć w klubie SAGOT: Krav Maga, Kettlebell, Krav Maga KIDS, BPU, Joga, Trening obwodowy, ProPump, Zdrowy Kręgosłup i wiele innych.

Zajęcia możesz sortować wg miasta, które Cię interesuje ("Typ zajęć"), a także wg instruktora prowadzącego zajęcia.

Kliknij na interesujące Cię zajęcia - wyświetli się ich opis oraz (ewentualna) możliwość rezerwacji miejsca.

 

PRZERWA ŚWIĄTECZNO NOWOROCZNA ZAJĘĆ KRAV MAGA od dnia 22.12.2018-2.01.2019

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 17 do 23-12-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00-09:55

BPU

Karina Jany

16:00-16:55

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Daria Nędza-Strabawa

16:15-17:00

KM JUNIOR 11-14 Katowice początkująca

Przemek Warzecha

16:30-17:25

KM JUNIOR 11-15 Tarnów

Piotr Dziedzic

16:45-17:40

KM JUNIOR 11-15 Sosnowiec

Radek Klimek

Duża sala

17:00-17:55

KM JUNIOR 11-15 Zabrze

Mateusz Zajączkowski

17:00-17:45

KM KIDS & YOUNG 5-10 Katowice początkująca

Przemek Warzecha

17:00-17:45

KM KIDS 5-7 Żory

Michał Grzonka

17:00-17:55

PILATES

Agata Wasong

17:30-18:15

KM KIDS & YOUNG 5-10 Tarnów

Piotr Dziedzic

17:40-18:25

KM KIDS 5-7 Sosnowiec

Radek Klimek

18:00-19:25

JOGA

Leszek Ślizankiewicz

18:00-18:45

KM KIDS & YOUNG 5-10 Zabrze

Mateusz Zajączkowski

18:00-18:45

KM YOUNG 7-10 Żory

Michał Grzonka

18:00-19:30

Początkująca Jaworzno

Michał Tereszkiewicz

18:00-19:30

Początkująca Sosnowiec

Adrian Filip

18:30-19:15

KM YOUNG 8-10 Sosnowiec

Radek Klimek

18:30-20:00

Początkująca Chorzów

Przemek Warzecha

18:30-20:00

Początkująca Tarnów

Piotr Dziedzic

18:30-20:00

Średniozaawansowana P-2 kontynuacja Katowice

Michał Sog

19:30-20:25

Kettlebell

Michał Potucha

19:30-21:00

Średniozaawansowana Sosnowiec

Adrian Filip

20:00-21:30

Średniozaawansowana Chorzów

Przemek Warzecha

20:00-21:30

Średniozawaansowana Jaworzno

Michał Tereszkiewicz

20:00-21:30

Średniozawaansowana Tarnów

Piotr Dziedzic

20:00-21:30

Zaawansowana P-4 kontynuacja Katowice

Radek Klimek

20:00-21:30

Zaawansowana P-5 i wyżej Katowice

Michał Sog

Mata

09:00-09:55

TBC

Natalia Rusinowska

09:00-09:55

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magda Berger

10:00-10:55

FIT MAMA

Magda Berger

16:00-16:55

KM JUNIOR 11-15 Tychy

Adrian Filip

16:00-16:55

TRENING OBWODOWY

Łukasz Jankowski

16:15-17:00

KM JUNIOR 11-14 Katowice zaawansowana

Przemek Warzecha

16:30-17:25

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magda Krawiec

17:00-17:55

INTERWAŁ&MOBILITY

Łukasz Jankowski

17:00-17:45

KM KIDS & YOUNG 5-10 Tychy

Adrian Filip

17:00-17:45

KM KIDS 5-7 Katowice zaawansowana

Przemek Warzecha

17:00-18:30

Początkująca Żory

Michał Grzonka

17:30-18:30

Kettlebell

Asia Gajewska

17:45-18:30

KM YOUNG 8-10 Katowice zaawansowana

Przemek Warzecha

18:00-19:30

Początkująca Katowice

Michał Sog

18:00-19:30

Początkująca Mysłowice

18:00-19:30

Początkująca Rybnik

Michał Tereszkiewicz

18:30-19:45

KM TEENAGERS 15-17 Katowice początkująca

Przemek Warzecha

18:30-20:00

Początkująca Tychy

Adrian Filip

18:30-20:00

Początkująca Zabrze

Roman Piotrowski

18:30-20:00

Średniozaawansowana Żory

Michał Grzonka

19:30-21:00

P-1kontynuacja Katowice

Michał Sog

19:30-21:00

Średniozaawansowana Mysłowice

19:30-21:00

Średniozaawansowana Rybnik

Michał Tereszkiewicz

20:00-21:30

Początkująca Katowice

Piotr Kopernok

Mata

20:00-21:30

Średniozaawansowana Tychy

Adrian Filip

20:00-21:30

Średniozaawansowana Zabrze

Roman Piotrowski

09:00-09:55

PŁASKI BRZUCH & STRETCH

Mirela Nowicka

16:00-16:55

TBC

Natalia Rusinowska

16:15-17:00

KM JUNIOR 11-14 Katowice początkująca

Przemek Warzecha

16:30-17:55

JOGA

Leszek Ślizankiewicz

16:30-17:25

KM JUNIOR 11-15 Tarnów

Piotr Dziedzic

16:45-17:40

KM JUNIOR 11-15 Sosnowiec

Radek Klimek

Duża sala

17:00-17:55

KM JUNIOR 11-15 Zabrze

Mateusz Zajączkowski

17:00-17:45

KM KIDS & YOUNG 5-10 Katowice początkująca

Przemek Warzecha

17:00-17:45

KM KIDS 5-7 Żory

Michał Grzonka

17:30-18:15

KM KIDS & YOUNG 5-10 Tarnów

Piotr Dziedzic

17:40-18:25

KM KIDS 5-7 Sosnowiec

Radek Klimek

18:00-18:55

Kettlebell

Michał Potucha

Mała sala

18:00-18:45

KM KIDS & YOUNG 5-10 Zabrze

Mateusz Zajączkowski

18:00-18:45

KM YOUNG 7-10 Żory

Michał Grzonka

18:00-19:30

Początkująca Jaworzno

Michał Tereszkiewicz

18:00-19:30

Początkująca Sosnowiec

Adrian Filip

18:30-19:15

KM YOUNG 8-10 Sosnowiec

Radek Klimek

18:30-20:00

Początkująca Chorzów

Przemek Warzecha

18:30-20:00

Początkująca Tarnów

Piotr Dziedzic

18:30-20:00

Średniozaawansowana P-2 kontynuacja Katowice

Michał Sog

19:30-21:00

Średniozaawansowana Sosnowiec

Adrian Filip

19:30-21:00

Średniozawaansowana Jaworzno

Michał Tereszkiewicz

20:00-21:30

Średniozaawansowana Chorzów

Przemek Warzecha

20:00-21:30

Średniozawaansowana Tarnów

Piotr Dziedzic

20:00-21:30

Zaawansowana P-4 kontynuacja Katowice

Radek Klimek

20:00-21:30

Zaawansowana P-5 i wyżej Katowice

Michał Sog

Mata

09:00-09:55

TBC

Natalia Rusinowska

09:00-09:55

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magda Berger

10:00-10:55

FIT MAMA

Magda Berger

16:00-16:55

KM JUNIOR 11-15 Tychy

Adrian Filip

16:00-16:55

TRENING OBWODOWY

Natalia Rusinowska

16:15-17:00

KM JUNIOR 11-14 Katowice zaawansowana

Przemek Warzecha

16:30-17:25

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ada Pałka

17:00-17:45

KM KIDS & YOUNG 5-10 Tychy

Adrian Filip

17:00-17:45

KM KIDS 5-7 Katowice zaawansowana

Przemek Warzecha

17:00-18:30

Początkująca Żory

Michał Grzonka

17:00-17:55

PRO PUMP

Natalia Rusinowska

17:30-18:30

Kettlebell

Asia Gajewska

17:45-18:30

KM YOUNG 8-10 Katowice zaawansowana

Przemek Warzecha

18:00-19:30

Początkująca Katowice

Michał Sog

18:00-19:30

Początkująca Mysłowice

18:00-19:30

Początkująca Rybnik

Michał Tereszkiewicz

18:30-19:55

JOGA

Leszek Ślizankiewicz

18:30-19:45

KM TEENAGERS 15-17 Katowice początkująca

Przemek Warzecha

18:30-20:00

Początkująca Tychy

Adrian Filip

18:30-20:00

Początkująca Zabrze

Roman Piotrowski

18:30-20:00

Średniozaawansowana Żory

Michał Grzonka

19:30-21:00

P-1kontynuacja Katowice

Michał Sog

19:30-21:00

Średniozaawansowana Mysłowice

19:30-21:00

Średniozaawansowana Rybnik

Michał Tereszkiewicz

20:00-21:30

Początkująca Katowice

Piotr Kopernok

Mata

20:00-21:30

Średniozaawansowana Tychy

Adrian Filip

20:00-21:30

Średniozaawansowana Zabrze

Roman Piotrowski

09:00-09:55

BBS

Natalia Rusinowska

16:00-16:55

BPU

Natalia Rusinowska

16:00-16:55

STRETCH MOBILITY

Ada Pałka

17:00-17:55

TBC

Natalia Rusinowska

17:00-17:55

TRX

Kasia Szczepańska

18:00-18:55

STRONG BY ZUMBA

Kasia Gach

09:45-11:10

JOGA

Zbigniew Oracz

10:30-11:25

PILATES

Arita Kuś

 
← →