Kalendarz zajęć

Kalendarz zajęć w klubie SAGOT: Krav Maga, Kettlebell, Krav Maga KIDS, BPU, Joga, Trening obwodowy, ProPump, Zdrowy Kręgosłup i wiele innych.

Zajęcia możesz sortować wg miasta, które Cię interesuje ("Typ zajęć"), a także wg instruktora prowadzącego zajęcia.

Kliknij na interesujące Cię zajęcia - wyświetli się ich opis oraz (ewentualna) możliwość rezerwacji miejsca.

 

PRZERWA ŚWIĄTECZNO NOWOROCZNA ZAJĘĆ KRAV MAGA od dnia 22.12.2018-2.01.2019

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 17 do 23-12-2018 »
Pn, 17-12-2018 09:00 - 09:55 BPU Karina Jany
16:00 - 16:55 BRAZYLIJSKIE POŚLADKI Daria Nędza-Strabawa
16:15 - 17:00 KM JUNIOR 11-14 Katowice początkująca Przemek Warzecha
16:30 - 17:25 KM JUNIOR 11-15 Tarnów Piotr Dziedzic
16:45 - 17:40 KM JUNIOR 11-15 Sosnowiec Radek Klimek
17:00 - 17:55 KM JUNIOR 11-15 Zabrze Mateusz Zajączkowski
17:00 - 17:45 KM KIDS & YOUNG 5-10 Katowice początkująca Przemek Warzecha
17:00 - 17:45 KM KIDS 5-7 Żory Michał Grzonka
17:00 - 17:55 PILATES Agata Wasong
17:30 - 18:15 KM KIDS & YOUNG 5-10 Tarnów Piotr Dziedzic
17:40 - 18:25 KM KIDS 5-7 Sosnowiec Radek Klimek
18:00 - 19:25 JOGA Leszek Ślizankiewicz
18:00 - 18:45 KM KIDS & YOUNG 5-10 Zabrze Mateusz Zajączkowski
18:00 - 18:45 KM YOUNG 7-10 Żory Michał Grzonka
18:00 - 19:30 Początkująca Jaworzno Michał Tereszkiewicz
18:00 - 19:30 Początkująca Sosnowiec Adrian Filip
18:30 - 19:15 KM YOUNG 8-10 Sosnowiec Radek Klimek
18:30 - 20:00 Początkująca Chorzów Przemek Warzecha
18:30 - 20:00 Początkująca Tarnów Piotr Dziedzic
18:30 - 20:00 Średniozaawansowana P-2 kontynuacja Katowice Michał Sog
19:30 - 20:25 Kettlebell Michał Potucha
19:30 - 21:00 Średniozaawansowana Sosnowiec Adrian Filip
20:00 - 21:30 Średniozaawansowana Chorzów Przemek Warzecha
20:00 - 21:30 Średniozawaansowana Jaworzno Michał Tereszkiewicz
20:00 - 21:30 Średniozawaansowana Tarnów Piotr Dziedzic
20:00 - 21:30 Zaawansowana P-4 kontynuacja Katowice Radek Klimek
20:00 - 21:30 Zaawansowana P-5 i wyżej Katowice Michał Sog
Wt, 18-12-2018 09:00 - 09:55 TBC Natalia Rusinowska
09:00 - 09:55 ZDROWY KRĘGOSŁUP Magda Berger
10:00 - 10:55 FIT MAMA Magda Berger
16:00 - 16:55 KM JUNIOR 11-15 Tychy Adrian Filip
16:00 - 16:55 TRENING OBWODOWY Łukasz Jankowski
16:15 - 17:00 KM JUNIOR 11-14 Katowice zaawansowana Przemek Warzecha
16:30 - 17:25 ZDROWY KRĘGOSŁUP Magda Krawiec
17:00 - 17:55 INTERWAŁ&MOBILITY Łukasz Jankowski
17:00 - 17:45 KM KIDS & YOUNG 5-10 Tychy Adrian Filip
17:00 - 17:45 KM KIDS 5-7 Katowice zaawansowana Przemek Warzecha
17:00 - 18:30 Początkująca Żory Michał Grzonka
17:30 - 18:30 Kettlebell Asia Gajewska
17:45 - 18:30 KM YOUNG 8-10 Katowice zaawansowana Przemek Warzecha
18:00 - 19:30 Początkująca Katowice Michał Sog
18:00 - 19:30 Początkująca Mysłowice
18:00 - 19:30 Początkująca Rybnik Michał Tereszkiewicz
18:30 - 19:45 KM TEENAGERS 15-17 Katowice początkująca Przemek Warzecha
18:30 - 20:00 Początkująca Tychy Adrian Filip
18:30 - 20:00 Początkująca Zabrze Roman Piotrowski
18:30 - 20:00 Średniozaawansowana Żory Michał Grzonka
19:30 - 21:00 P-1kontynuacja Katowice Michał Sog
19:30 - 21:00 Średniozaawansowana Mysłowice
19:30 - 21:00 Średniozaawansowana Rybnik Michał Tereszkiewicz
20:00 - 21:30 Początkująca Katowice Piotr Kopernok
20:00 - 21:30 Średniozaawansowana Tychy Adrian Filip
20:00 - 21:30 Średniozaawansowana Zabrze Roman Piotrowski
Śr, 19-12-2018 09:00 - 09:55 PŁASKI BRZUCH & STRETCH Mirela Nowicka
16:00 - 16:55 TBC Natalia Rusinowska
16:15 - 17:00 KM JUNIOR 11-14 Katowice początkująca Przemek Warzecha
16:30 - 17:55 JOGA Leszek Ślizankiewicz
16:30 - 17:25 KM JUNIOR 11-15 Tarnów Piotr Dziedzic
16:45 - 17:40 KM JUNIOR 11-15 Sosnowiec Radek Klimek
17:00 - 17:55 KM JUNIOR 11-15 Zabrze Mateusz Zajączkowski
17:00 - 17:45 KM KIDS & YOUNG 5-10 Katowice początkująca Przemek Warzecha
17:00 - 17:45 KM KIDS 5-7 Żory Michał Grzonka
17:30 - 18:15 KM KIDS & YOUNG 5-10 Tarnów Piotr Dziedzic
17:40 - 18:25 KM KIDS 5-7 Sosnowiec Radek Klimek
18:00 - 18:55 Kettlebell Michał Potucha
18:00 - 18:45 KM KIDS & YOUNG 5-10 Zabrze Mateusz Zajączkowski
18:00 - 18:45 KM YOUNG 7-10 Żory Michał Grzonka
18:00 - 19:30 Początkująca Jaworzno Michał Tereszkiewicz
18:00 - 19:30 Początkująca Sosnowiec Adrian Filip
18:30 - 19:15 KM YOUNG 8-10 Sosnowiec Radek Klimek
18:30 - 20:00 Początkująca Chorzów Przemek Warzecha
18:30 - 20:00 Początkująca Tarnów Piotr Dziedzic
18:30 - 20:00 Średniozaawansowana P-2 kontynuacja Katowice Michał Sog
19:30 - 21:00 Średniozaawansowana Sosnowiec Adrian Filip
19:30 - 21:00 Średniozawaansowana Jaworzno Michał Tereszkiewicz
20:00 - 21:30 Średniozaawansowana Chorzów Przemek Warzecha
20:00 - 21:30 Średniozawaansowana Tarnów Piotr Dziedzic
20:00 - 21:30 Zaawansowana P-4 kontynuacja Katowice Radek Klimek
20:00 - 21:30 Zaawansowana P-5 i wyżej Katowice Michał Sog
Cz, 20-12-2018 09:00 - 09:55 TBC Natalia Rusinowska
09:00 - 09:55 ZDROWY KRĘGOSŁUP Magda Berger
10:00 - 10:55 FIT MAMA Magda Berger
16:00 - 16:55 KM JUNIOR 11-15 Tychy Adrian Filip
16:00 - 16:55 TRENING OBWODOWY Natalia Rusinowska
16:15 - 17:00 KM JUNIOR 11-14 Katowice zaawansowana Przemek Warzecha
16:30 - 17:25 ZDROWY KRĘGOSŁUP Ada Pałka
17:00 - 17:45 KM KIDS & YOUNG 5-10 Tychy Adrian Filip
17:00 - 17:45 KM KIDS 5-7 Katowice zaawansowana Przemek Warzecha
17:00 - 18:30 Początkująca Żory Michał Grzonka
17:00 - 17:55 PRO PUMP Natalia Rusinowska
17:30 - 18:30 Kettlebell Asia Gajewska
17:45 - 18:30 KM YOUNG 8-10 Katowice zaawansowana Przemek Warzecha
18:00 - 19:30 Początkująca Katowice Michał Sog
18:00 - 19:30 Początkująca Mysłowice
18:00 - 19:30 Początkująca Rybnik Michał Tereszkiewicz
18:30 - 19:55 JOGA Leszek Ślizankiewicz
18:30 - 19:45 KM TEENAGERS 15-17 Katowice początkująca Przemek Warzecha
18:30 - 20:00 Początkująca Tychy Adrian Filip
18:30 - 20:00 Początkująca Zabrze Roman Piotrowski
18:30 - 20:00 Średniozaawansowana Żory Michał Grzonka
19:30 - 21:00 P-1kontynuacja Katowice Michał Sog
19:30 - 21:00 Średniozaawansowana Mysłowice
19:30 - 21:00 Średniozaawansowana Rybnik Michał Tereszkiewicz
20:00 - 21:30 Początkująca Katowice Piotr Kopernok
20:00 - 21:30 Średniozaawansowana Tychy Adrian Filip
20:00 - 21:30 Średniozaawansowana Zabrze Roman Piotrowski
Pt, 21-12-2018 09:00 - 09:55 BBS Natalia Rusinowska
16:00 - 16:55 BPU Natalia Rusinowska
16:00 - 16:55 STRETCH MOBILITY Ada Pałka
17:00 - 17:55 TBC Natalia Rusinowska
17:00 - 17:55 TRX Kasia Szczepańska
18:00 - 18:55 STRONG BY ZUMBA Kasia Gach
So, 22-12-2018 09:45 - 11:10 JOGA Zbigniew Oracz
10:30 - 11:25 PILATES Arita Kuś