Kalendarz zajęć

Kalendarz zajęć w klubie SAGOT: Krav Maga, Kettlebell, Krav Maga KIDS, BPU, Joga, Trening obwodowy, ProPump, Zdrowy Kręgosłup i wiele innych.

Zajęcia możesz sortować wg miasta, które Cię interesuje ("Typ zajęć"), a także wg instruktora prowadzącego zajęcia.

Kliknij na interesujące Cię zajęcia - wyświetli się ich opis oraz (ewentualna) możliwość rezerwacji miejsca.

 

PRZERWA ŚWIĄTECZNO NOWOROCZNA ZAJĘĆ KRAV MAGA od dnia 22.12.2018-2.01.2019

Wyczyść filtry »
« Styczeń »
« 07 do 13-01-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
55 min

BPU

Karina Jany

55 min

TBC

Natalia Rusinowska

55 min

PŁASKI BRZUCH & STRETCH

Mirela Nowicka

55 min

TBC

Natalia Rusinowska

55 min

BBS

Natalia Rusinowska

   
 
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magda Berger

 
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magda Berger

 
09:45          
85 min

JOGA

Zbigniew Oracz

 
10:00  
55 min

FIT MAMA

Magda Berger

 
55 min

FIT MAMA

Magda Berger

   
55 min

BPU

Magda Krawiec

10:30          
55 min

PILATES

Arita Kuś

 
11:00            
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magda Krawiec

16:00
55 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Daria Nędza-Strabawa

55 min

KM JUNIOR 11-15 Tychy

Adrian Filip

55 min

TBC

Natalia Rusinowska

55 min

KM JUNIOR 11-15 Tychy

Adrian Filip

55 min

BPU

Natalia Rusinowska

   
 
55 min

TRENING OBWODOWY

Łukasz Jankowski

 
55 min

TRENING OBWODOWY

Natalia Rusinowska

55 min

STRETCH MOBILITY

Ada Pałka

16:15
45 min

KM JUNIOR 11-14 Katowice początkująca

Przemek Warzecha

45 min

KM JUNIOR 11-14 Katowice zaawansowana

Przemek Warzecha

45 min

KM JUNIOR 11-14 Katowice początkująca

Przemek Warzecha

45 min

KM JUNIOR 11-14 Katowice zaawansowana

Przemek Warzecha

     
16:30
55 min

KM JUNIOR 11-15 Tarnów

Piotr Dziedzic

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magda Krawiec

85 min

JOGA

Leszek Ślizankiewicz

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ada Pałka

     
   
55 min

KM JUNIOR 11-15 Tarnów

Piotr Dziedzic

 
16:45
55 min

KM JUNIOR 11-15 Sosnowiec

Radek Klimek

Duża sala

 
55 min

KM JUNIOR 11-15 Sosnowiec

Radek Klimek

Duża sala

       
17:00
55 min

KM JUNIOR 11-15 Zabrze

Mateusz Zajączkowski

55 min

INTERWAŁ&MOBILITY

Łukasz Jankowski

55 min

KM JUNIOR 11-15 Zabrze

Mateusz Zajączkowski

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Tychy

Adrian Filip

55 min

TBC

Natalia Rusinowska

   
45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Katowice początkująca

Przemek Warzecha

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Tychy

Adrian Filip

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Katowice początkująca

Przemek Warzecha

45 min

KM KIDS 5-7 Katowice zaawansowana

Przemek Warzecha

55 min

TRX

Kasia Szczepańska

45 min

KM KIDS 5-7 Żory

Michał Grzonka

45 min

KM KIDS 5-7 Katowice zaawansowana

Przemek Warzecha

45 min

KM KIDS 5-7 Żory

Michał Grzonka

90 min

Początkująca Żory

Michał Grzonka

 
55 min

PILATES

Agata Wasong

90 min

Początkująca Żory

Michał Grzonka

55 min

TABATA

Agata Goraj

55 min

PRO PUMP

Natalia Rusinowska

17:30
45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Tarnów

Piotr Dziedzic

60 min

Kettlebell

Asia Gajewska

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Tarnów

Piotr Dziedzic

60 min

Kettlebell

Asia Gajewska

     
17:40
45 min

KM KIDS 5-7 Sosnowiec

Radek Klimek

 
45 min

KM KIDS 5-7 Sosnowiec

Radek Klimek

       
17:45  
45 min

KM YOUNG 8-10 Katowice zaawansowana

Przemek Warzecha

 
45 min

KM YOUNG 8-10 Katowice zaawansowana

Przemek Warzecha

     
18:00
85 min

JOGA

Leszek Ślizankiewicz

90 min

Początkująca Katowice

Michał Sog

55 min

Kettlebell

Michał Potucha

Mała sala

90 min

Początkująca Katowice

Michał Sog

55 min

STRONG BY ZUMBA

Kasia Gach

   
45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Zabrze

Mateusz Zajączkowski

90 min

Początkująca Mysłowice

45 min

KM KIDS & YOUNG 5-10 Zabrze

Mateusz Zajączkowski

90 min

Początkująca Mysłowice

 
45 min

KM YOUNG 7-10 Żory

Michał Grzonka

90 min

Początkująca Rybnik

Michał Tereszkiewicz

45 min

KM YOUNG 7-10 Żory

Michał Grzonka

90 min

Początkująca Rybnik

Michał Tereszkiewicz

90 min

Początkująca Jaworzno

Michał Tereszkiewicz

 
90 min

Początkująca Jaworzno

Michał Tereszkiewicz

 
90 min

Początkująca Sosnowiec

Adrian Filip

90 min

Początkująca Sosnowiec

Adrian Filip

18:30
45 min

KM YOUNG 8-10 Sosnowiec

Radek Klimek

75 min

KM TEENAGERS 15-17 Katowice początkująca

Przemek Warzecha

45 min

KM YOUNG 8-10 Sosnowiec

Radek Klimek

85 min

JOGA

Leszek Ślizankiewicz

     
90 min

Początkująca Chorzów

Przemek Warzecha

90 min

Początkująca Tychy

Adrian Filip

90 min

Początkująca Chorzów

Przemek Warzecha

75 min

KM TEENAGERS 15-17 Katowice początkująca

Przemek Warzecha

90 min

Początkująca Tarnów

Piotr Dziedzic

90 min

Początkująca Zabrze

Roman Piotrowski

90 min

Początkująca Tarnów

Piotr Dziedzic

90 min

Początkująca Tychy

Adrian Filip

90 min

Średniozaawansowana P-2 kontynuacja Katowice

Michał Sog

90 min

Średniozaawansowana Żory

Michał Grzonka

90 min

Średniozaawansowana P-2 kontynuacja Katowice

Michał Sog

90 min

Początkująca Zabrze

Roman Piotrowski

     
90 min

Średniozaawansowana Żory

Michał Grzonka

19:30
55 min

Kettlebell

Michał Potucha

90 min

P-1kontynuacja Katowice

Michał Sog

90 min

Średniozaawansowana Sosnowiec

Adrian Filip

90 min

P-1kontynuacja Katowice

Michał Sog

     
90 min

Średniozaawansowana Sosnowiec

Adrian Filip

90 min

Średniozaawansowana Mysłowice

90 min

Średniozawaansowana Jaworzno

Michał Tereszkiewicz

90 min

Średniozaawansowana Mysłowice

 
90 min

Średniozaawansowana Rybnik

Michał Tereszkiewicz

 
90 min

Średniozaawansowana Rybnik

Michał Tereszkiewicz

20:00
90 min

Średniozaawansowana Chorzów

Przemek Warzecha

90 min

Początkująca Katowice

Piotr Kopernok

Mata

90 min

Średniozaawansowana Chorzów

Przemek Warzecha

90 min

Początkująca Katowice

Piotr Kopernok

Mata

     
90 min

Średniozawaansowana Jaworzno

Michał Tereszkiewicz

90 min

Średniozaawansowana Tychy

Adrian Filip

90 min

Średniozawaansowana Tarnów

Piotr Dziedzic

90 min

Średniozaawansowana Tychy

Adrian Filip

90 min

Średniozawaansowana Tarnów

Piotr Dziedzic

90 min

Średniozaawansowana Zabrze

Roman Piotrowski

90 min

Zaawansowana P-4 kontynuacja Katowice

Radek Klimek

90 min

Średniozaawansowana Zabrze

Roman Piotrowski

90 min

Zaawansowana P-4 kontynuacja Katowice

Radek Klimek

 
90 min

Zaawansowana P-5 i wyżej Katowice

Michał Sog

Mata

 
90 min

Zaawansowana P-5 i wyżej Katowice

Michał Sog

Mata

 
← →